SLUŽBY

Ing. Miroslav Vosmík - Projekční a konstrukční kancelář Turnov

Typy projektů a činností ve strojírenství

Rozbalit vše | Sbalit vše

Kliknutím na nadpis zobrazíte další informace:

Výrobní dokumentace

Kompletní technická dokumentace strojů, zařízení, strojních součástek dle požadavků a návrhů od zákazníka. Vypracování může být dle dohody ve variantách na základě vývoje a zkoušek. Výrobní dokumentace může být ve formátu 2D – výrobní výkresy jednotlivých dílů, podsestav, sestav apod. nebo je možná tvorba a konstrukce modelu ve formátu 3D s možností 3D vizualizace a grafické prezentace. Nabízíme přepracování "papírových výkresů" stávající dokumentace do elektronické formy, přepracování 2D výkresů do 3D formátu.

Konstrukce a vývoj

Spolupráce na vývoji a technickém návrhu stroje (zařízení, strojní součástky) pro zákazníka v průběhu výroby prototypu, montáže a zkoušek. Spolupráce na návrhu a realizaci výrobních zařízení či výrobních linek pro výrobky zákazníka. Navrhování ocelových konstrukcí typu: ocelová schodiště, rampy, podesty, nosné konstrukce pro stroje, zařízení, jeřáby, výrobní linky, dopravníky apod.

Inženýrská činnost

Spolupráce při výběru vhodného dodavatele (výrobce) strojů, zařízení, strojních součástek v případě, že zákazník nemá vlastní výrobní kapacity. Kontrolní, poradenská a konzultační činnost v oboru.