Schůzky a návštěvy po předchozí domluvě Žižkova 81, 511 01 Turnov
Mobilní telefon +420 604 968 440
Email mv3174@seznam.cz

Konstrukce strojů a zařízení

  • zpracování výrobní a dílenské dokumentace pro stroje a strojní součásti
  • zpracování výrobní a dílenské dokumentace pro ocelové a zámečnické konstrukce
  • pomoc při výběru dodavatelské firmy a koordinace při výrobě
  • poradenská a konzultační činnost

 

Výrobní dokumentace

Kompletní technická dokumentace strojů, zařízení, strojních součástek dle požadavků a návrhů od zákazníka. Vypracování může být dle dohody ve variantách na základě vývoje a zkoušek. Výrobní dokumentace může být ve formátu 2D – výrobní výkresy jednotlivých dílů, podsestav, sestav apod. nebo je možná tvorba a konstrukce modelu ve formátu 3D s možností 3D vizualizace a grafické prezentace. Nabízíme přepracování „papírových výkresů“ stávající dokumentace do elektronické formy, přepracování 2D výkresů do 3D formátu.

 

Konstrukce a vývoj

Spolupráce na vývoji a technickém návrhu stroje (zařízení, strojní součástky) pro zákazníka v průběhu výroby prototypu, montáže a zkoušek. Spolupráce na návrhu a realizaci výrobních zařízení, jednoúčelových strojů, měřících přípravků….. či výrobních linek. Navrhování ocelových konstrukcí typu: ocelová schodiště, rampy, podesty, nosné konstrukce pro stroje, zařízení, jeřáby, výrobní linky, dopravníky apod.

 

Inženýrská činnost

Spolupráce při výběru vhodného dodavatele (výrobce) strojů, zařízení, strojních součástek v případě, že zákazník nemá vlastní výrobní kapacity. Kontrolní, poradenská a konzultační činnost v oboru.